Farba do znakowania śrub pakiet 10 szt.

Farba do znakowania śrub pakiet 10 szt.

356,70 zł
Brutto

Znakomitej jakości farba Securing Lack produkcji niemieckiej służąca do lakowania, znakowania, plombowania śrub i wkrętów oraz zabezpieczania przed niepowołanym dostępem i manipulacjami. Pojemność 20 ml w tubie.

Lackfabrik Bäder
Ilość
Product available for orders

Farba zabezpieczająca do śrub dostępna jest w kilku kolorach - białym, żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym, szarym, czarnym, pomarańczowym, różowym oraz transparentnym (bezbarwnym). Schraubensicherungslack jest niezbędnym narzędziem do ochrony, znakowania, wypełniania i uszczelniania obejmującym wszelkiego rodzaju prace związane z zabezpieczeniem śrub. Zapewnia jakość zabezpieczenia śrub i wkrętów w przemyśle budowy maszyn, inżynierii precyzyjnej, przemyśle motoryzacyjnym i elektronice. Jest odporny na działanie wody, oleju i benzyny oraz rozcieńczonych kwasów i ługów. Lakier zabezpieczający do wkrętów może być stosowany w zakresie temperatur od -30° do 100° C. Lakier (varnish lack) jest stosowany w dużej mierze do plombowania i znakowania.

Zastosowanie: miejsca, które mają zostać zabezpieczone, muszą być czyste i nie mogą być zatłuszczone. W przypadku miejsc o małej powierzchni lub trudno dostępnych należy użyć przedłużki (kaniuli) dołączonej do opakowania. Po użyciu lakieru starannie zakręcić tubkę.

05100
-1 Przedmioty

Opis

Producent
Lackfabrik Bäder
Kraj pochodzenia
Niemcy
Stan magazynowy
20
Minimalne zamówienie
1
Nowy produkt

Nasze atuty

Stany magazynowe

Stany magazynowe

Najlepsze ceny

Najlepsze ceny

Ekspresowa wysyłka

Ekspresowa wysyłka