Farba do znakowania śrub

Farba do znakowania śrub

36,90 zł
Brutto 2 dni robocze

Znakomitej jakości farba Securing Lack produkcji niemieckiej służąca do lakowania, znakowania, plombowania śrub i wkrętów oraz zabezpieczania przed niepowołanym dostępem i manipulacjami. Pojemność 20 ml w tubie.

Lackfabrik Bäder
Ilość
Dostępny

Farba zabezpieczająca do śrub dostępna jest w kilku kolorach - białym, żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym, szarym, czarnym, pomarańczowym, różowym oraz transparentnym (bezbarwnym). Schraubensicherungslack jest niezbędnym narzędziem do ochrony, znakowania, wypełniania i uszczelniania obejmującym wszelkiego rodzaju prace związane z zabezpieczeniem śrub. Zapewnia jakość zabezpieczenia śrub i wkrętów w przemyśle budowy maszyn, inżynierii precyzyjnej, przemyśle motoryzacyjnym i elektronice. Jest odporny na działanie wody, oleju i benzyny oraz rozcieńczonych kwasów i ługów. Lakier zabezpieczający do wkrętów może być stosowany w zakresie temperatur od -30° do 100° C. Lakier (varnish lack) jest stosowany w dużej mierze do plombowania i znakowania.

Zastosowanie: miejsca, które mają zostać zabezpieczone, muszą być czyste i nie mogą być zatłuszczone. W przypadku miejsc o małej powierzchni lub trudno dostępnych należy użyć przedłużki (kaniuli) dołączonej do opakowania. Po użyciu lakieru starannie zakręcić tubkę.

05011
32 Przedmioty

Opis

Producent
Lackfabrik Bäder
Kraj pochodzenia
Niemcy
Stan magazynowy
755
Minimalne zamówienie
1
Nowy produkt

Nasze atuty

Stany magazynowe

Stany magazynowe

Najlepsze ceny

Najlepsze ceny

Ekspresowa wysyłka

Ekspresowa wysyłka